Historia grupy

Nasz rocznik  powstawał od lipca 2010 roku. Rozpoczynaliśmy treningi z  9- cio osobową grupą  a teraz jest nas ponad 25 osób.

Naszym trenerem jest Adam Ciastoń. Urodził się w Nowym Sączu 27 stycznia 1975 roku. Swoją karierę sportowca rozpoczynał w LKS  ”Łosoś”  Łososina Dolna w 1990 roku , następnym klubem była „Victoria „ Witowice Dolne do 2001 a najwięcej sukcesów odniósł w MKS ” Sandecja ” do której został powołany na sezon 2001/2002 i uczestniczył w rozgrywkach do 2009 roku na pozycji pomocnika. Od lipca 2009 roku objął funkcję trenera Małopolskiej Ligii Juniorów Starszych ” Sandecja „ a od lipca 2010 jest naszym trenerem.

Treningi rozpoczyna od zabaw ogólnorozwojowych. Kształtują one sprawność całego ciała , zmysł równowagi, zwinność, koordynację ruchów. Nasze zajecia mają pokazać, że z ruchu i współzawodnictwa można czerpać radość, uczyć sie systematyczności i wytrwałości w dążeniu do celu, kształtują poczucie współodpowiedzialności a także uczą nie tylko wygrywania  ale też przegrywania i pokonywania  własnej słabości, podejmowania decyzji, dokonywania wyborów, szacunku do siebie i innych…

 

Sport dla maluchów to po prostu zabawa, radość i ruch !

 

Sponsorzy        Partnerzy