Sandecja II Nowy Sącz

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 04.06 - 10.06)

KADRA REZERW SANDECJI: Tokarz Szymon, Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Poniedziałek - 18.30 - Sandecja (dres granatowy lub ortalion, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Wtorek - 18.00 - mecz IV ligi z Glinikiem (dres czarny lub ortalion, biała koszulka, czarne spodenki, dokument tożsamości) - wyjazd busem godz. 15.30 z Sandecji

KADRA: Tokarz, Miczołek, Smoleń, Maślanka, Nowak W, Potoniec, Zawiślan, Jarzębak, Szarek, Kopeć, Nowak M, Gniecki, Brdej, Grądziel, Tokarczyk K, Ogorzały, Ruchała, Tokarczyk J

Środa - basen

Czwartek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - Wolne

Sobota - 17.00 - mecz IV ligi z Lubaniem (biała koszulka, czarne spodenki, czarny dres, dokument tożsamości, karta zdrowia) - wyjazd z Sandecji godz. 14.30

KADRA: Tokarz, Potoniec, Zawiślan, Jarzębak, Szarek, Kopeć, Nowak M, Gniecki, Brdej, Grądziel, Tokarczyk K, Ogorzały, Ruchała, Tokarczyk J, Kozak

..............................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 28.05 - 03.06)

KADRA REZERW SANDECJI: Tokarz Szymon, Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Poniedziałek - siłownia + basen we własnym zakresie

Wtorek - 18.30 - Sandecja (dres granatowy lub ortalion, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa - 17.00 - mecz IV ligi z Popradem w Rytrze (dres czarny lub ortalion, biała koszulka, czarne spodenki, dokument tożsamości) - wyjazd godz. 15.00 z Sandecji

KADRA: Tokarz, Miczołek, Smoleń, Maślanka, Nowak W, Potoniec, Zawiślan, Jarzębak, Cempa, Szarek, Kopeć, Kozak, Nowak M, Gniecki, Brdej

Czwartek - siłownia + basen we własnym zakresie

Piątek - 16.30 - Sandecja (dres granatowy lub ortalion, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 16.30 - trening bramkarski na Sandecji

Sobota - 11.00 - mecz IV ligi z Polanem Żabno (dres czarny, czarne spodnie dresowe, biała koszulka, czarne spodenki, dokument tożsamości) - zbiórka na Sandecji godz. 9.30

KADRA: Tokarz, Miczołek, Smoleń, Maślanka, Nowak W, Potoniec, Zawiślan, Jarzębak, Cempa, Szarek, Kopeć, Kozak, Brdej, Ogorzały, Tokarczyk K, Ruchała, Grądziel


.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 21.05 - 28.05)

KADRA REZERW SANDECJI: Tokarz Szymon, Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Poniedziałek - WOLNE

Wtorek - 18.15 - Sandecja (dres granatowy lub ortalion, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa - 18.15 Sandecja -  (dres granatowy lub ortalion, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Czwartek - 18.15 - Sandecja (dres granatowy lub ortalion, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 9.00 - Sandecja (dres granatowy lub ortalion, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 11.00 - mecz IV ligi z Tuchovią (dres czarny, czarne spodnie dresowe, biała koszulka, czarne spodenki, dokument tożsamości) - zbiórka na Sandecji godz. 9.30

KADRA: Tokarz, Smoleń, Maślanka, Potoniec, Zawiślan, Jarzębak, Cempa, Szarek, Kopeć, Kozak, Nowak M, Gniecki, Grądziel, Brdej


..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 13.05 - 20.05)

KADRA REZERW SANDECJI: Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Poniedziałek - WOLNE

Wtorek - 18.00 - Sandecja (dres granatowy, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Środa - 18.15 Sandecja -  (dres granatowy, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry,ochraniacze, woda, ortalion)

Czwartek - 18.00 - Sandecja (dres granatowy, czarne spodenki, żółta koszulka, czarne getry, ochraniacze, woda)

Piątek - 9.30 - Sandecja (dres granatowy, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 17.00 - mecz IV ligi z Watrą (dres czarny, czarne spodnie dresowe, biała koszulka, czarne spodenki, dokument tożsamości) - wyjazd busem z Sandecji godz. 13.30

KADRA: Pietrzkiewicz, Tokarz, Straus, Basta, Smoleń, Gałecki, Dudzic, Cetnarski, Potoniec, Zawiślan, Jarzębak, Cempa, Szarek, Kopeć, Kozak
..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 07.05 - 12.05)

KADRA REZERW SANDECJI: Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Poniedziałek - WOLNE

Wtorek - siłownia + basen we własnym zakresie

Środa - 16.30 - Sandecja (dres granatowy, czarne spodenki, żółta koszulka, czarne getry, ochraniacze, woda)

Czwartek - 18.00 - sparing z JS Sandecja (dres czarny, białe spodenki, biała koszulka, białe gerty, woda)

Czwartek - 18.00 - trening bramkarski na Sandecji

Piątek - 18.00 - Sandecja (dres granatowy, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Sobota - 9.00 - rozruch na Sandecji (biała koszulka, czarne spodenki, woda)

Niedziela - 11.00 - mecz IV Ligi z Tarnovią (dres czarny, czarne spodenki lub spodnie, biała koszulka, dokument tożsamości) - zbiórka na Sandecji godz. 9.15

KADRA: Pietrzkiewicz, Tokarz, Basta, Jarzębak, Straus, Nowak M, Potoniec, Gric, Gałecki, Maślanka, Kopeć, Kozak, Nowak W, Szarek, Cempa, Brdej

Poza kadrą: Gniecki, Grądziel, Matras, Tokarczyk J (MLJS), Ruchała, Janczarzyk, Smoleń (kontuzje), Zawiślan (kartki)
.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 30.04 - 06.05)


KADRA REZERW SANDECJI: Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Śliwa Mateusz, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan


Poniedziałek - 18.30 - Sandecja (dres czarny, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Poniedziałek - 18.30 - trening bramkarski na Sandecji

Wtorek - siłownia + basen we własnym zakresie (wszyscy 1999 mecz MLJS z Hutnikiem)

Środa - 17.30 - Sandecja (dres granatowy, czarne spodenki, żółta koszulka, czarne getry, ochraniacze, woda)

Czwartek - 17.00 - mecz IV ligi z Barciczanką - zbiórka na Sandecji 15.15

KADRA: Pietrzkiewicz, Tokarz, Basta, Gałecki, Smoleń, Nowak W, Nowak M, Zawiślan, Brdej, Potoniec, Jarzębak, Szarek, Kopeć, Cempa, Gniecki, Grądziel, Ruchała, Kozak

Piątek - odnowa biologiczna we własnym zakresie

Sobota - 10.00 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Niedziela - 17.00 - mecz IV ligi z Drwinią - wyjazd busem z Sandecji godz. 14.00 (biała koszulka, czarne spodenki, czarny dres, dowód tożsamości)

KADRA: Pietrzkiewicz, Tokarz, Basta, Gric, Gałecki, Nowak W, Nowak M, Zawiślan, Brdej, Potoniec, Jarzębak, Szarek, Kopeć, Cempa, Gniecki, Kozak
.............................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 23.04 - 29.04)

KADRA REZERW SANDECJI: Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Śliwa Mateusz, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Poniedziałek - siłownia + basen we własnym zakresie

Wtorek - 18.00 - Sandecja (dres czarny, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Wtorek - 18.00 - trening bramkarski na Sandecji

Środa - 18.30 - sparing z JS na Sandecji (dres granatowy, czarne spodenki, żółta koszulka, czarne getry, ochraniacze, woda)

Czwartek - 18.00 - Sandecja (dres czarny, białe spodenki, biała koszulka, białe gerty, woda)

Piątek - 10.00 - Sandecja (dres granatowy, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Sobota - 11.00 - mecz IV Ligi z Tymbarkiem (dres czarny, czarne spodenki lub spodnie, biała koszulka, dokument tożsamości) - zbiórka na Sandecji godz. 9.15

Kadra: Tokarz, Hajduk, Basta, Gałecki, Dudzic, Potoniec, Nowak W, Nowak M, Zawiślan, Cempa, Szarek, Kopeć, Jarzębak, Brdej, Kozak, Gniecki

.............................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 16.04 - 22.04)

KADRA REZERW SANDECJI: Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Śliwa Mateusz, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Poniedziałek - siłownia + basen we własnym zakresie

Wtorek - 18.00 - Sandecja (dres czarny, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Wtorek - 18.00 - trening bramkarski na Sandecji

Środa - 18.30 - sparing z JS na Sandecji (dres granatowy, czarne spodenki, żółta koszulka, czarne getry, ochraniacze, woda)

Czwartek - 18.00 - Sandecja (dres czarny, białe spodenki, biała koszulka, białe gerty, woda)

Czwartek - 18.00 - trening bramkarski na Sandecji

Piątek - 17.45 - Sandecja (dres granatowy, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Sobota - 11.00 - mecz IV Ligi z Pisarzową (dres czarny, czarne spodenki lub spodnie, biała koszulka, dokument tożsamości) - zbiórka na Sandecji godz. 9.15

Kadra: Pietrzkiewicz, Tokarz, Basta, Gałecki, Straus, Smoleń, Potoniec, Gric, Nowak W, Nowak M, Zawiślan, Śliwa, Cempa, Szarek, Kopeć, Jarzębak, Brdej, Kozak

Poza kadrą: wszyscy zawodnicy z rocznika 99 jadą z trenerem Ciastoniem na mecz MLJS z liderem - Garbarnią Kraków
.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 09.04 - 15.04)

KADRA REZERW SANDECJI: Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Śliwa Mateusz, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Poniedziałek - 17.30 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Wtorek - 18.30 - siłownia G5 + basen (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa - 9.00 - Sandecja (dres granatowy, białe spodenki, biała koszulka, białe getry, woda)

Czwartek - 17.30 - Sandecja (dres czarny, czarne spodenki, żółta koszulka, czarne gerty, woda)

Piątek - WOLNE

Sobota - 16.30 - mecz IV Ligi z Popradem Muszyna (dres czarny, czarne spodenki lub spodnie, biała koszulka, dokument tożsamości) - wyjazd busem z Sandecji godz. 14.15

Kadra: Pietrzkiewicz, Tokarz, Basta, Gałecki, Straus, Smoleń, Potoniec, Gric, Maślanka, Dudzic, Nowak W, Nowak M, Zawiślan, Śliwa, Cempa, Szarek, Kopeć, Jarzębak

Poza kadrą: Janczarzyk (kontuzja), Kozak, Brdej (brak treningów), wszyscy z rocznika 99 (MLJS)
.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 03.04 - 08.04)

KADRA REZERW SANDECJI: Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Śliwa Mateusz, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Wtorek - 18.00 - Sandecja (dres czarny, czarne spodnie lub spodenki, żółta koszulka, czarne getry, woda)

Środa - 9.00 - Sandecja (dres granatowy, białe spodenki, biała koszulka, białe getry, woda)

Czwartek - 18.00 - Sandecja (dres czarny, czarne spodenki, żółta koszulka, czarne gerty, woda)

Piątek - 17.30 - Sandecja (ortalion, dres granatowy, czarne spodenki, żółta koszulka, czarne getry, woda)

Sobota - 10.00 -rozruch na Sandecji (czarny dres, biała koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Niedziela - 11.00 - mecz IV ligi z Bochnią (ortalion, czarny dres, dokument tożsamości, karta zdrowia) - zbiórka na Sandecji godz. 9.15, odprawa 9.45 w szatni pierwszej drużyny

Kadra: Radliński, Pietrzkiewicz, Basta, Gałecki, Straus, Smoleń, Potoniec, Gric, Maślanka, Bartosz, Dudzic, Nowak W, Brdej, Nowak M, Zawiślan, Śliwa, Cempa, Szarek

.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 26.03 - 31.03)

KADRA REZERW SANDECJI: Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Śliwa Mateusz, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Poniedziałek - 17.45 - Sandecja (dres granatowy, czarne spodnie lub spodenki, żółta koszulka, czarne getry, woda)

Wtorek - 17.30 - Sandecja (dres czarny, czarne spodnie lub spodenki, żółta koszulka, czarne getry, woda)

Środa - 17.30 - Sandecja (dres granatowy, białe spodenki, biała koszulka, białe getry, woda)

Czwartek - 9.00 - Sandecja (dres czarny, czarne spodenki, żółta koszulka, czarne gerty, woda)

Piątek - WOLNE

Sobota - 11.00 - mecz IV ligi z Limanovią (ortalion, czarny dres, dokument tożsamości, karta zdrowia) - zbiórka na Sandecji godz. 9.15, odprawa 9.45 w szatni pierwszej drużyny

KADRA: Radliński, Tokarz, Basta, Straus, Gałecki, Dudzic, Nowak W, Smoleń, Jarzębak, Potoniec, Brdej, Nowak M, Zawiślan, Kopeć, Cempa, Szarek, Gniecki, Śliwa

Poza kadrą: Maślanka (kartki), Ruchała (kartki), Janczarzyk (kontuzja), Kozak (brak treningów), Grądziel, Matras, Tokarczyk (mecz MLJS)
..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 19.03 - 25.03)

WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW REZERW PROSZĘ O DOSTARCZENIE WAŻNYCH BADAŃ LEKARSKICH!!! W SOBOTĘ 24.03 RUSZA IV LIGA!!!

KADRA REZERW SANDECJI: Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Śliwa Mateusz, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Poniedziałek - WOLNE

Wtorek - 18.30 - siłownia G5 + basen (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Środa - 17.45 - Barcice (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji 17.00, wyjazd busem z Sandecji 17.15

Czwartek - 17.30 - sparing z JS Sandecja w Tylmanowej (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji godz. 16.15, wyjazd busem godz. 16.40

Piątek - 16.30 - rozruch przedmeczowy w Barcicach (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) - wyjazd z Sandecji godz. 16.00

Sobota - 11.00 - mecz IV ligi z Wolanią - zbiórka 9.45 miejsce do ustalenia

KADRA: Radliński, Tokarz, Basta, Straus, Gałecki, Dudzic, Maślanka, Nowak W, Smoleń, Jarzębak, Potoniec, Brdej, Nowak M, Zawiślan, Kopeć, Szarek, Grądziel, Ruchała

Poza kadrą: Janczarzyk (kontuzja), Śliwa (kontuzja), Cempa (L4), Gniecki (choroba), Matras, Tokarczyk, Kozak

Przypominam o badaniach lekarskich oraz o dokumencie tożsamości!!!
.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 12.03 - 18.03)

WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW REZERW PROSZĘ O DOSTARCZENIE WAŻNYCH BADAŃ LEKARSKICH!!!

KADRA REZERW SANDECJI: Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Śliwa Mateusz, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Poniedziałek - 18.15 - Zawada przy światłach (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) - zbiórka na Sandecji 17.45, przebieramy się i jedziemy busem na Zawadę

Wtorek - 18.30 - siłownia G5 + basen (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, obuwie halowe, woda)

Środa - 18.30 - orlik Jezuici (ortalion, dres czarny, czarne spodnie, woda) - przyjeżdżamy przebrani na orlik

Czwartek - 17.30 - boisko sztuczne Barcice (ortalion, dres niebieski, czarne spodnie, woda) - przebieramy się na Sandecji, wyjazd busem godz. 17.00

Piątek - 18.30 - sparing z Glinikiem Gorlice w Szalowej pod Balonem (ortalion, dres czarny, czarne spodnie, woda) - przebieramy się na Sandecji godz. 17.15, wyjazd busem godz. 17.30

KADRA: Tokarz, Ciwiński, Cetnarski, Gałecki, Maślanka, Nowak W, Smoleń, Jarzębak, Nowak M, Zawiślan, Brdej, Kopeć, Cempa, Szarek, Gniecki + dwóch testowanych

Poza kadrą: Potoniec, Śliwa, Janczarzyk (kontuzja), Kozak (brak treningów), Matras, Grądziel, Ruchała, Tokarczyk (sparing w sobotę w JS)

Sobota - WOLNE
..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 04.03 - 10.03)

WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW REZERW PROSZĘ O DOSTARCZENIE WAŻNYCH BADAŃ LEKARSKICH!!!

KADRA REZERW SANDECJI: Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Śliwa Mateusz, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Poniedziałek - WOLNE

Wtorek - 18.30 - siłownia G5 + basen (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, obuwie halowe, woda)

Środa - 18.15 - sparing z Popradem Rytro na sztucznym boisku w Barcicach (ortalion, dres, terma, obuwie piłkarskie, woda) - wszyscy z kadry rezerw, przebieramy się na Sandecji godz. 17.00, wyjazd busem godz. 17.15

Czwartek - 19.00 - siłownia G5, sala G5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda)

Piątek - 20.00 - sparing na sztucznym boisku w Tylmanowej z Lubaniem Maniowy (ortalion, dres, terma, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji godz. 18.00, wyjazd busem z Sandecji godz. 18.45, zbiórka na miejscu 19.30

Kadra: Ciwiński Michał, Tokarz Szymon, Kozak Bartosz, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Śliwa Mateusz, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan, Tokarczyk Kacper

Niedziela - 11.00 - sparing na boisku w Zawadzie z Popradem Muszyna (zawodnicy rezerw poinformowani przez trenera)
..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 26.02 - 03.03)

KADRA REZERW SANDECJI: Kozak Bartosz, Janczarzyk Dawid, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Kopeć Daniel, Potoniec Dawid, Cempa Jakub, Brdej Konrad, Śliwa Mateusz, Szarek Patryk, Gniecki Nikodem, Matras Karol, Grądziel Patryk, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan

Poniedziałek - siłownia + basen we własnym zakresie

Wtorek - 18.00 - sala G5 + basen (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, obuwie halowe, woda)

Środa - WOLNE

Czwartek - 18.30 - siłownia G5, sala G5 + basen (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda)

Piątek - 20.15 - sparing na boisku sztucznym w Stróżach z Orłem Wojnarowa (ortalion, dres, terma, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji godz. 19.00, wyjazd busem z Sandecji godz. 19.15, zbiórka na miejscu 19.45

Kadra: Tokarz Szymon, Kozak Bartosz, Jarzębak Paweł, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Potoniec Dawid, Brdej Konrad, Śliwa Mateusz, Szarek Patryk + zawodnicy z kadry I drużyny

Poza kadrą: Kopeć Daniel, Janczarzyk Dawid, Ruchała Artur (kontuzje), Cempa Jakub (sprawy prywatne), Gniecki Nikodem (choroba)

Sobota - 11.00 - sparing JS w Barcicach (Tokarczyk, Matras, Grądziel) - informacja na stronie JS


.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 19.02 - 25.02)

KADRA REZERW SANDECJI: Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Ruchała Artur, Potoniec Dawid, Gniecki Nikodem, Brdej Konrad, Śliwa Mateusz, Cempa Jakub, Kozak Bartosz, Szarek Patryk, Matras Karol, Grądziel Patryk, Kopeć Daniel, Janczarzyk Dawid, Tokarczyk Jan, Krupa Mateusz

Poniedziałek - 17.30 - 19.00 SBB (sztuczne boisko Barcice), zbiórka godz.16.40 na Sandecji, wyjazd busem godz.17.00, (ortalion Sallera, dres, odzież termoaktywna, obuwie pilkarskie, woda)

Wtorek - 17.00 - siłownia, sala G5 (biała koszulka, białe spodenki, białe getry) + basen

Środa - WOLNE

Czwartek - 17.30 - sala G5 + basen (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - siłownia + basen we własnym zakresie

Sobota - 12.00 - sparing z III-ligowym Podhalem Nowy Targ (ortalion, dres, odzież termo, obuwie piłkarskie, woda) - wyjazd z Sandecji godz. 9.00

KADRA: Radliński, Tokarz, Kuban, Mraz, Jarzębak, Gniecki, Potoniec, Hibert, Gałecki, Nowak M, Nowak W, Maślanka, Ksonz, Korzym, Zawiślan, Brdej, Cempa

Poza kadrą: Ruchała, Tokarczyk, Krupa, Matras (sparing w JS - informacja w aktualnościach Juniorów Starszych), Śliwa, Szarek, Kozak, Grądziel, Kopeć, Janczarzyk

.......................................................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 12.02 - 19.02)

KADRA REZERW SANDECJI: Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Ruchała Artur, Potoniec Dawid, Gniecki Nikodem, Brdej Konrad, Więcławek Jakub, Śliwa Mateusz, Cempa Jakub, Kozak Bartosz, Szarek Patryk, Matras Karol, Grądziel Patryk, Kopeć Daniel, Janczarzyk Dawid, Tokarczyk Jan, Krupa Mateusz

Poniedziałek - basen we własnym zakresie

Wtorek - 18.30 - siłownia G5 + sala G5 + basen (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, obuwie halowe, woda)

Środa - 14.00 - sparing z JS Dunajec (ortalion, dres, obuwie do piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji godz. 13.00, jedziemy autami na PWSZ 13.30 (wszyscy zawodnicy z kadry rezerw)

Czwartek - 12.00 - Sandecja (ortalion, dres, obuwie do biegania, woda)

Piątek - 9:00 - PWSZ (ortalion, dres, obuwie piłkarskie) przebieramy się na Sandecji o 8:30 jedziemy autami

Sobota - 17.00 - sparing z Uściem Gorlickim w Szalowej (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji godz. 15.45, jedziemy busem godz. 16.00


.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 05.02 - 11.02)

KADRA REZERW SANDECJI: Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Ruchała Artur, Potoniec Dawid, Gniecki Nikodem, Brdej Konrad, Więcławek Jakub, Śliwa Mateusz, Cempa Jakub, Kozak Bartosz, Szarek Patryk, Matras Karol, Grądziel Patryk, Kopeć Daniel, Janczarzyk Dawid, Tokarczyk Jan, Krupa Mateusz

Poniedziałek - 19.00 - siłownia G5 (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda) + basen

Wtorek - 15.30 - sparing z CLJ SMS Łódź w Tylmanowej (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji godz. 14.15, jedziemy busem godz. 14.30

Środa - 19.00 - Sandecja (ortalion, dres, obuwie do biegania, woda)

Czwartek - siłownia + basen we własnym zakresie

Piątek - 18.30 - sparing z Popradem Muszyna w Szalowej pod balonem (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji 17.00, wyjazd busem 17.45

Kadra: Radliński, Tokarz, Benga, Zawiślan, Nowak M, Śliwa, Jarzębak, Potoniec, Brdej, Gniecki, Kopeć, Kozak, Szarek, Nowak W, Korzym, Kolev

Poza kadrą: Więcławek, Janczarzyk (kontuzje), Cempa (sprawy prywatne) Ruchała, Matras, Tokarczyk, Krupa (sparing w JS z Sokołem),

Sobota - WOLNE

Niedziela - 17.00 - sparing ze Spartakusem Daleszyce w Barcicach (ortalion, dres, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji godz. 15.30, wyjazd busem godz. 16.15

Kadra: Tokarz, Miczołek, Zawiślan, Nowak M, Śliwa, Jarzębak, Potoniec, Brdej, Gniecki, Kopeć, Kozak, Szarek, Cempa, Ruchała, Matras

Poza kadrą: Janczarzyk, Więcławek, Krupa, Tokarczyk


.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 29.01 - 04.02)

KADRA REZERW SANDECJI: Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan, Wojtarowicz Jakub, Potoniec Dawid, Gniecki Nikodem, Brdej Konrad, Więcławek Jakub, Śliwa Mateusz, Cempa Jakub, Kozak Bartosz, Szarek Patryk, Matras Karol, Grądziel Patryk, Janczarzyk Dawid

Poniedziałek - 18.00 - siłownia G5 (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda) + basen

Wtorek - 16.00 - orlik Tęgoborze (ortalion Saller, dres, odzież termoaktywna, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji 15.30 i jedziemy do Tęgoborzy busem lub autami

Środa - 19.00 - Sandecja (ortalion Saller, dres, odzież termoaktywna, obuwie do biegania, woda)

Czwartek - 19.00 - orlik Jezuici (ortalion, dres, odzież termoaktywna, obuwie piłkarskie, woda)

Piątek - siłownia + basen o dowolnej porze dnia

Sobota - 9.00 - sparing z Grodem Podegrodzie w Tylmanowej (ortalion Saller, dres, odzież termoaktywna, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji godz. 7.45, jedziemy busem godz. 8.00
.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 22.01 - 28.01)

KADRA REZERW SANDECJI: Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan, Wojtarowicz Jakub, Potoniec Dawid, Gniecki Nikodem, Brdej Konrad, Więcławek Jakub, Śliwa Mateusz, Cempa Jakub, Kozak Bartosz, Szarek Patryk, Matras Karol, Grądziel Patryk, Janczarzyk Dawid

Poniedziałek - 18.00 - siłownia G5 (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda) + basen dla chętnych

Wtorek - 18.45 - Sandecja (dres czarny Saller, czapka, rękawiczki, obuwie do biegania, woda)

Środa - 18.30 - orlik Jezuici (dres granatowy Saller, czapka, rękawiczki, obuwie piłkarskie, woda)

Czwartek - 19.30 - sparing z Marcinkowicami w Stróżach (dres czarny Saller, czapka, rękawiczki, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji godz. 18.30, wyjazd busem godz. 18.45

Piątek - siłownia + basen o dowolnej porze dnia

Weekennd - zasłużone WOLNE
........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 15.01 - 21.01)

KADRA REZERW SANDECJI: Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan, Wojtarowicz Jakub, Potoniec Dawid, Gniecki Nikodem, Brdej Konrad, Więcławek Jakub, Śliwa Mateusz, Cempa Jakub, Kozak Bartosz, Szarek Patryk, Matras Karol, Grądziel Patryk, Janczarzyk Dawid

Poniedziałek - 18.30 - Sandecja (dres granatowy Saller, czapka, rękawiczki, obuwie do biegania, woda)

Wtorek - 17.30 - trening na orliku w Tęgoborzy (dres czarny Saller, czapka, rękawiczki, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji godz. 16.45 

Środa - 18.30 - Sandecja (dres granatowy Saller, czapka, rękawiczki, obuwie do biegania, woda)

Czwartek - 17.30 - orlik Jezuici (dres czarny Saller, czapka, rękawiczki, obuwie piłkarskie, woda)

Piątek - siłownia + basen o dowolnej porze dnia

Sobota - 12.00 - sparing z Popradem Rytro (czarny dres Saller, czapka, rękawiczki, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji o godz. 10.45, wyjazd busem o godz. 11.00!

Jeżeli kogoś nie będzie na sparingu proszę o informację do piątku!!!
.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 08.01 - 15.01)

KADRA REZERW SANDECJI: Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Ruchała Artur, Tokarczyk Jan, Wojtarowicz Jakub, Potoniec Dawid, Gniecki Nikodem, Brdej Konrad, Więcławek Jakub, Śliwa Mateusz, Cempa Jakub, Kozak Bartosz, Szarek Patryk, Matras Karol, Grądziel Patryk, Janczarzyk Dawid

Poniedziałek - 16.15 - Sandecja (dres czarny Saller, czapka, rękawiczki, obuwie do biegania, woda)

Wtorek - 18.30 - Sandecja (dres granatowy Saller, czapka, rękawiczki, obuwie do biegania, woda)

Środa - siłownia i basen o dowolnej porze dnia

Czwartek - 19.00 - sparing z Kolejarzem na sztucznej nawierzchni w Stróżach (dres czarny Saller, odzież termo, czapka, rękawiczki, obuwie piłkarskie, woda) - przebieramy się na Sandecji wyjazd busem 18.15

Wynik: 3 - 3 Gole: Patryk Szarek x2, Jakub Cempa

Piątek - 18.30 - sparing z Barciczanką na sztucznej nawierzchni w Barcicach (dres czarny Saller, odzież termo, czapka, rękawiczki, obuwie piłkarskie, woda) - wyjazd busem godz. 17.15, przyjeżdżamy już przebrani w czarne dresy Saller

Wynik: 4 - 2 Gole: Wiktor Nowak x2, Hubert Maślanka, Kacper Smoleń

Sobota - siłownia i basen o dowolnej porze dnia


..........................................................................................................................................................

......................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 11.12 - 17.12)

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa  - 18.30 - orlik Jezuici (dres treningowy granatowy, ew. czapka i rękawiczki, woda)

Po tym tygodniu nastąpi przerwa świąteczno - noworoczna. Okres przygotowawczy do rundy wiosennej rozpoczniemy około 10 stycznia, proszę sprawdzać stronę lub dzwonić...

......................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 04.12 - 10.12)

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Czwartek  - 17.30 - orlik Jezuici (dres treningowy granatowy, ew. czapka i rękawiczki, woda)


.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 27.11 - 03.12)

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Czwartek  - 17.30 - orlik Jezuici (dres treningowy granatowy, ew. czapka i rękawiczki, woda)

Piątek - 18.15 -  zajęcia z gimnastyki - sala nr 109 na hali MOSiR ul. Nadbrzeżna, (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, obuwie halowe halowe, woda)

.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 20.11 - 26.11)

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Czwartek  - 17.30 - orlik Jezuici (dres treningowy granatowy, ew. czapka i rękawiczki, woda)

........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 13.11 - 19.11)

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa  - 17.00 - orlik Jezuici (dres treningowy czarny, ew. czapka i rękawiczki, woda) - najlepiej byłoby przyjechać na orlik przebranym

Czwartek  - 17.30 - orlik Jezuici (dres treningowy granatowy, ew. czapka i rękawiczki, woda) - najlepiej byłoby przyjechać na orlik przebranym


..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 06.11 - 12.11)

Poniedziałek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Wtorek - WOLNE

Środa  - 18.00 - orlik Jezuici (dres treningowy czarny, ew. czapka i rękawiczki, woda) - najlepiej byłoby przyjechać na orlik przebranym

Czwartek - 18.00 sparing z JS na boisku nr 2 przy światłach, zbiórka 17.45 (dres treningowy granatowo-niebieski, ew.czapka i ręwkawiczki, woda)

Piątek - 10.00 - Sandecja (dres treningowy granatowo - niebieski, ew. czapka i rękawiczki, woda)

Sobota - 11.00 - mecz IV ligi z Lubaniem - zbiórka na Sandecji godz. 9.30

KADRA: Radliński Łukasz, Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Kozak Bartosz, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Nowak Maciej, Gniecki Nikodem, Szarek Patryk, Nowakowski Bartosz, Nowak Wiktor, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Gęsior Bartosz

Poza kadrą: Brdej (kartki), Ruchała, Matras, Grądziel (MLJS), Wojtarowicz, Janczarzyk, Kuźma (kontuzje)

 .........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 30.10 - 05.11)

Poniedziałek - basen o dowolnej porze (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Wtorek - 18.45 - sala + siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa - WOLNE

Czwartek - 18.00 - orlik Jezuici (dres treningowy czarny, ew. czapka i rękawiczki, woda) - najlepiej byłoby przyjechać na orlik przebranym

Piątek - 9.30 - Sandecja (dres treningowy granatowo - niebieski, ew. czapka i rękawiczki, woda)

Sobota - 14.00 - mecz IV ligi z Żabnem - wyjazd z Sandecji godz. 11.30

KADRA: Pietrzkiewicz Dawid, Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Nowakowski Bartosz, Nowak Wiktor, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Gęsior Bartosz

Na mecz zabieramy dokument tożsamości, obuwie piłkarskie (lanki, korki) oraz dresy granatowe na ławkę i rozgrzewkę + białe i czarne getry lub skarpety!!! JEDZIEMY W DRESACH CZARNYCH!!!

.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 23.10 - 29.10)

Poniedziałek - WOLNE

Wtorek - trening bramkarski - godzina do ustalenia

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa - 10.30 i 16.30 - Sandecja (dres treningowy czarny Saller, woda) - trening dzielony do wyboru

Czwartek - 16.30 - Sandecja + trening bramkarski (dres treningowy granatowy, woda)

Piątek - 16.00 - Sandecja (dres treningowy czarny, woda)

Niedziela - 13.00 - mecz IV ligi z Popradem Rytro - zbiórka na Sandecji godz. 11.30

KADRA: Pietrzkewicz, Tomasik, Smoleń, Maślanka, Gęsior, Nowak W, Straus, Kuban, Szufryn, Korzym, Gałecki, Jarzębak, Potoniec, Zawiślan, Brdej, Grądziel, Cempa, Kozak

Na mecz zabieramy dokument tożsamości, obuwie piłkarskie (lanki, korki) oraz dresy czarne na ławkę i rozgrzewkę + białe i czarne getry lub skarpety!!!

..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 16.10 - 22.10)

Poniedziałek - WOLNE

Wtorek - 17.00 - trening bramkarski

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa - 10.00 - Sandecja (dres treningowy czarny Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Czwartek - 16.30 - Sandecja + trening bramkarski (dres treningowy granatowy, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 12.30 - Sandecja (dres treningowy granatowy, biała koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Sobota - 15.30 - mecz IV ligi z Tuchovią - wyjazd z Sandecji godz. 12.30

KADRA: Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Szarek Patryk, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Gniecki Nikodem, Nowakowski Bartosz, Nowak Maciej, Nowak Wiktor

Na mecz jedziemy w dresach czarnych Saller, czarne spodnie dresowe Saller, mamy ze sobą obuwie piłkarskie (lanki, korki) i dokument tożsamości!!!

.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 09.10 - 15.10)

Poniedziałek - WOLNE

Wtorek - 18.45 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa - 9.00 - Sandecja (dres treningowy czarny Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Czwartek - 11.00 - Sandecja (dres treningowy granatowy, czarne spodnie lub spodenki, czarne getry, woda)

Czwartek - 16.30 - trening bramkarski na Sandecji (Miczołek, Hajduk, Tokarz, Ciwiński, Jarosz)

Piątek - 10.00 - Sandecja (dres treningowy czarny Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 11.30 - rozruch na Sandecji (terma, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Niedziela - 14.00 - mecz IV ligi z Watrą - zbiórka Sandecji godz. 12.30

KADRA: Radliński Łukasz, Tomasik Kacper, Kuban Lukas, Gałecki Michał, Gęsior Bartosz, Straus Jonatan, Brzyski Tomasz, Korzym Maciej, Smoleń Kacper, Maślanka Hubert, Piszczek Filip, Nowak Wiktor, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Brdej Konrad, Gniecki Nikodem

..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 02.10 - 08.10)

Poniedziałek - 17.00 - Sandecja - sparing wyrównawczy z JS Sandecja (dres trenigowy granatowy, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Wtorek - 18.45 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa - 17.00 - Sandecja (dres treningowy czarny Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Czwartek - WOLNE

Piątek - 9.30 - Sandecja (dres treningowy czarny Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 12.30 - rozruch na Sandecji (terma, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Niedziela - 15.30 - mecz IV ligi z Tarnovią - wyjazd z Sandecji godz. 12.45

KADRA: Tomasik Kacper, Tokarz Szymon, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Szarek Patryk, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Gniecki Nikodem, Nowakowski Bartosz, Nowak Maciej, Grądziel Patryk, Nowak Wiktor, Maślanka Hubert

Jedziemy w białych koszulkach Saller, czarnych dresach Saller, czarnych spodniach dresowych!!!

Na rozgrzewkę zabieramy granatowe dresy Saller, mamy ze sobą dokument tożsamości i obuwie piłkarskie (lanki, korki)!!!

Poza kadrą:  Janczarzyk Dawid, Kuźma Szymon (kontuzje), Ruchała Artur (MLJS)


.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 25.09 - 30.09)

Poniedziałek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda) + basen

Wtorek - 17.30 - Sandecja + trening bramkarski (dres trenigwy granatowy, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa - 17.30 - Sandecja (dres treningowy granatowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Czwartek - 17.30 - Sandecja + trening bramkarski  (dres trenigowy czarny Saller, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 10.00 - Sandecja (dres trenigowy granatowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 11.00 - mecz IV ligi z Drwinią - zbiórka na Sandecji godz. 9.45

KADRA: Radliński Łukasz, Pietrzkiewicz Dawid, Kuban Lukas, Gałecki Michał, Gęsior Bartosz, Straus Jonatan, Danek Adrian, Cetnarski Mateusz, Smoleń Kacper, Maślanka Hubert, Piszczek Filip, Nowak Wiktor, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Zawiślan Michał, Cempa Jakub, Nowak Maciej, Kozak Bartosz

Nikodem Gniecki i Artur Ruchała (MLJS) reszta zawodników niestety poza kadrą

.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 18.09 - 24.09)

Poniedziałek - 17.30 - Sandecja + trening bramkarski (dres trenigowy granarowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Wtorek - 19.00 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda) + basen

Środa - 10.00 - Sandecja (dres treningowy granatowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Czwartek - 18.15 - sala gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda)

Piątek - 10.00 - Sandecja (dres trenigowy granatowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 13.00 - mecz IV ligi z Barciczanką - wyjazd z Sandecji godz. 11.15

KARDA: Pietrzkiewicz Dawid, Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Cempa Jakub, Nowak Maciej, Gniecki Nikodem, Gęsior Bartosz, Nowak Wiktor, Smoleń Kacper, Śliwa Mateusz, Ruchała Artur, Wojtarowicz Jakub, Potoniec Dawid, Szarek Patryk, Maślanka Hubert

Poza kardą: Nowakowski Bartosz, Janczarzyk Dawid, Kuźma Szymon, Szarek Andrzej

Na mecz jedziemy wszyscy busem w dresach czarnych Saller, na rozgrzewkę i na ławkę rezerwowych mamy dresy granatowe Saller! Mamy przy sobie dokument tożsamości oraz obuwie odpowiednie na grząską murawę!!!
..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 11.09 - 17.09)

Poniedziałek - 18.00 - Sandecja + trening bramkarski (dres trenigowy granarowy Saller, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Wtorek - 19.00 - siłownia Gimnazjum nr 5 (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda) + basen

Środa - WOLNE

Czwartek - 18.00 - Sandecja + trening bramkarski (dres treningowy czarny Saller, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 9.00 - Sandecja (dres trenigowy granatowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 11.00 - mecz IV ligi z Glinikiem - zbiórka na Sandecji godz. 9.30

KADRA: Łukasz Radliński, Kacper Tomasik, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Jonatan Straus, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Cempa Jakub, Nowak Maciej, Gniecki Nikodem, Gęsior Bartosz, Gałecki Michał, Nowak Wiktor, Smoleń Kacper, Śliwa Mateusz, Nowakowski Bartosz, Ruchała Artur, Potoniec Dawid

Poza kadrą: Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Kuźma Szymon, Janczarzyk Dawid, Maślanka Hubert


.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 04.09 - 10.09)

Poniedziałek - siłownia + basen we własnym zakresie

Wtorek- 18.00 - Sandecja + trening bramkarski (dres trenigowy granarowy Saller, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa - WOLNE

Czwartek - 18.00 - Sandecja + trening bramkarski (dres treningowy czarny Saller, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 18.00 - Sandecja (dres trenigowy granatowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 9.30 - Sandecja (dres treningowy granatowy Saller, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Niedziela - 16.00 - mecz IV ligi z Tymbarkiem - wyjazd z Sandecji godz. 13.30

KADRA: Dawid Pietrzkiewicz, Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Cempa Jakub, Nowak Maciej, Gniecki Nikodem, Gęsior Bartosz, Gałecki Michał, Nowak Wiktor, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Kasprzak Bartłomiej, Straus Jonatan, Basta Adrian

Poza kadrą: Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Śliwa Mateusz, Nowakowski Bartosz, Kuźma Szymon, Janczarzyk Dawid, Potoniec Dawid, Ruchała Artur

Na mecz jedziemy w dresach czarnych Saller, ewentualnie biała koszulka czarne spodenki, mamy ze sobą dokument tożsamości!
........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 28.08 - 03.09)

Poniedziałek - siłownia + basen we własnym zakresie

Wtorek - 18.15 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa - 17.00 - mecz PP z Amatorem Paszyn - zbiórka na Sandecji godz. 15.45 - przebieramy się, odprawa i jedziemy autami do Paszyna

KADRA: Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Nowakowski Bartosz, Nowak Maciej

Poza kadrą: Janczarzyk Dawid, Ruchała Atrur (MLJS), Gniecki Nikodem (MLJS)

Czwartek - 18.15 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 9.00 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 18.15 - rozruch + sfg dla chętnych na Sandecji

Niedziela - 17.00 - mecz IV ligi z Olimpią Pisarzowa - wyjazd z Sandecji godz. 15.00

KADRA: Tomasik Kacper, Tokarz Szymon, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Szarek Patryk, Cempa Jakub, Nowakowski Bartosz, Nowak Maciej, Gniecki Nikodem, Gęsior Bartosz, Gałecki Michał, Nowak Wiktor, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Kuźma Szymon

Poza kadrą: Janczarzyk Dawid (kontuzja), Potoniec Dawid (sprawy rodzinne), Szarek Andrzej (choroba), Śliwa Mateusz (sprawy rodzinne), Ruchała Artur (MLJS)

Jedziemy w dresach Saller czarno - granatowych, biała koszulka, mamy na rozgrzewkę dres granatowo - niebieski oraz dokument tożsamości do ewentualnej konfrontacji!!


.............................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 21.08 - 27.08)

Poniedziałek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Wtorek - siłownia + basen

Środa - WOLNE

Czwartek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 18.30 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 11.00 - mecz IV ligi z Popradem Muszyna na boisku głównym Sandecji - zbiórka na Sandecji godz. 9.45

KADRA: Tomasik Kacper, Tokarz Szymon, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Gęsior Bartosz, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Nowak Wiktor, Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Gałecki Michał, Nowak Maciej

Poza kadrą: Janczarzyk Dawid, Nowakowski Bartosz, Ruchała Atrur (MLJS), Gniecki Nikodem (MLJS)

 

Na zbiórkę przychodzimy w rzeczach prywatnych, dres granatowo niebieski na rozgrzewkę, mamy ze sobą dokument tożsamości!!


.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 14.08 - 20.08)

Poniedziałek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Wtorek - 17.00 - mecz IV ligi z Limanovią - wyjazd z Sandecji godz. 15.00

KADRA: Tomasik Kacper, Tokarz Szymon, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Gęsior Bartosz, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Nowak Wiktor, Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Gniecki Nikodem, Nowakowski Bartosz

Poza kadrą: Nowak Maciej, Janczarzyk Dawid, Ruchała Artur

Środa - siłownia + basen we własnym zakresie

Czwartek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 9.00 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 15.30 - mecz IV ligi z BKS Bochnia - wyjazd z Sandecji godz. 12.30

KADRA: Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Nowak Wiktor, Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Gniecki Nikodem, Nowakowski Bartosz, Ruchała Artur

 

Poza kadrą: Nowak Maciej, Janczarzyk Dawid, Gęsior Bartosz, Gałecki Michał

Jedziemy w białej koszulce, czarnych spodenkach, dres granatowo niebieski na rozgrzewkę, mamy ze sobą dokument tożsamości!!

 

 


..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 07.08 - 13.08)

Wtorek - 19.00 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa - 18.30 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, ochraniacze, woda)

Czwartek - siłownia + basen we własnym zakresie

Piątek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Sobota - 16.00 - mecz IV ligi z Wolanią - wyjazd z Sandecji godz. 13.15

KADRA: Tomasik Kacper, Tokarz Szymon, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Gęsior Bartosz, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Nowak Wiktor, Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Nowakowski Bartosz

Poza kadrą: Nowak Maciej, Janczarzyk Dawid, Ruchała Artur

Jedziemy w koszulkach białych Saller oraz czarnych spodenkach Saller, zabieramy ze sobą dresy niebisko granatowe na rozgrzewkę, mamy ze sobą dokument tożsamości!!!


.............................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 31.07 - 06.08)

Wtorek - 19.00 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa - 18.30 - z Hartem w Tęgoborzy - zbiórka na Sandecji godz. 17.15

Czwartek - siłownia + basen we własnym zakresie

Piątek - 19.00 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 13.00 - sparing z Popradem w Rytrze - zbiórka na Sandecji godz. 11.15


.............................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 24.07 - 30.07)

Poniedziałek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Wtorek - siłownia + basen we własnym zakresie

Środa - wolne

Czwartek - 19.00 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, piłka, woda)

Piątek - 19.00 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 14.30 - sparing w Zawadzie z Popradem Muszyna - zbiórka na Sandecji godz. 13.15


..............................................................................................................................................................

!!! INFORMACJA !!!

Lista na mecze Ekstraklasy jest wysłana, zawodników rezerw zainteresowanych wyjazdem na mecz proszę o podejście do Pań do biura i odebranie wejściówek na mecz - trener Robert Kubiela
........................................................................................................................................................

PLANOWANE SPARINGI PRZED LIGĄ:

15.07 (sobota) godz. 14.00 - Barciczanka na boisku w Zawadzie

22.07 (sobota) godz. 18.00 - Witowice na boisku w Witowicach

29.07 (sobota) godz. 15.00 - Poprad Muszyna na boisku w Zawadzie

02.08 (środa) godz. 18.00 - Hart Tęgoborze na bousku w Tęgoborzy

05.08 (sobota) godz. do ustalenia - Poprad Rytro do ustalenia

09.08 (środa) godz. 18.00 - JS Sandecja do ustalenia

..............................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 17.07 - 23.07)

Poniedziałek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Wtorek - siłownia + basen we własnym zakresie

Środa - wolne

Czwartek - 19.00 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, piłka, woda)

Piątek - 15.00 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 18.00 - sparing w Witowicach z Viktorią - wyjazd z Sandecji godz. 16.15

Sponsorzy Partnerzy