Sandecja II Nowy Sącz

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 11.12 - 17.12)

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa  - 18.30 - orlik Jezuici (dres treningowy granatowy, ew. czapka i rękawiczki, woda)

Po tym tygodniu nastąpi przerwa świąteczno - noworoczna. Okres przygotowawczy do rundy wiosennej rozpoczniemy około 10 stycznia, proszę sprawdzać stronę lub dzwonić...

......................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 04.12 - 10.12)

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Czwartek  - 17.30 - orlik Jezuici (dres treningowy granatowy, ew. czapka i rękawiczki, woda)


.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 27.11 - 03.12)

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Czwartek  - 17.30 - orlik Jezuici (dres treningowy granatowy, ew. czapka i rękawiczki, woda)

Piątek - 18.15 -  zajęcia z gimnastyki - sala nr 109 na hali MOSiR ul. Nadbrzeżna, (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, obuwie halowe halowe, woda)

.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 20.11 - 26.11)

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Czwartek  - 17.30 - orlik Jezuici (dres treningowy granatowy, ew. czapka i rękawiczki, woda)

........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 13.11 - 19.11)

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa  - 17.00 - orlik Jezuici (dres treningowy czarny, ew. czapka i rękawiczki, woda) - najlepiej byłoby przyjechać na orlik przebranym

Czwartek  - 17.30 - orlik Jezuici (dres treningowy granatowy, ew. czapka i rękawiczki, woda) - najlepiej byłoby przyjechać na orlik przebranym


..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 06.11 - 12.11)

Poniedziałek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Wtorek - WOLNE

Środa  - 18.00 - orlik Jezuici (dres treningowy czarny, ew. czapka i rękawiczki, woda) - najlepiej byłoby przyjechać na orlik przebranym

Czwartek - 18.00 sparing z JS na boisku nr 2 przy światłach, zbiórka 17.45 (dres treningowy granatowo-niebieski, ew.czapka i ręwkawiczki, woda)

Piątek - 10.00 - Sandecja (dres treningowy granatowo - niebieski, ew. czapka i rękawiczki, woda)

Sobota - 11.00 - mecz IV ligi z Lubaniem - zbiórka na Sandecji godz. 9.30

KADRA: Radliński Łukasz, Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Kozak Bartosz, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Nowak Maciej, Gniecki Nikodem, Szarek Patryk, Nowakowski Bartosz, Nowak Wiktor, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Gęsior Bartosz

Poza kadrą: Brdej (kartki), Ruchała, Matras, Grądziel (MLJS), Wojtarowicz, Janczarzyk, Kuźma (kontuzje)

 .........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 30.10 - 05.11)

Poniedziałek - basen o dowolnej porze (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Wtorek - 18.45 - sala + siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa - WOLNE

Czwartek - 18.00 - orlik Jezuici (dres treningowy czarny, ew. czapka i rękawiczki, woda) - najlepiej byłoby przyjechać na orlik przebranym

Piątek - 9.30 - Sandecja (dres treningowy granatowo - niebieski, ew. czapka i rękawiczki, woda)

Sobota - 14.00 - mecz IV ligi z Żabnem - wyjazd z Sandecji godz. 11.30

KADRA: Pietrzkiewicz Dawid, Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Nowakowski Bartosz, Nowak Wiktor, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Gęsior Bartosz

Na mecz zabieramy dokument tożsamości, obuwie piłkarskie (lanki, korki) oraz dresy granatowe na ławkę i rozgrzewkę + białe i czarne getry lub skarpety!!! JEDZIEMY W DRESACH CZARNYCH!!!

.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 23.10 - 29.10)

Poniedziałek - WOLNE

Wtorek - trening bramkarski - godzina do ustalenia

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa - 10.30 i 16.30 - Sandecja (dres treningowy czarny Saller, woda) - trening dzielony do wyboru

Czwartek - 16.30 - Sandecja + trening bramkarski (dres treningowy granatowy, woda)

Piątek - 16.00 - Sandecja (dres treningowy czarny, woda)

Niedziela - 13.00 - mecz IV ligi z Popradem Rytro - zbiórka na Sandecji godz. 11.30

KADRA: Pietrzkewicz, Tomasik, Smoleń, Maślanka, Gęsior, Nowak W, Straus, Kuban, Szufryn, Korzym, Gałecki, Jarzębak, Potoniec, Zawiślan, Brdej, Grądziel, Cempa, Kozak

Na mecz zabieramy dokument tożsamości, obuwie piłkarskie (lanki, korki) oraz dresy czarne na ławkę i rozgrzewkę + białe i czarne getry lub skarpety!!!

..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 16.10 - 22.10)

Poniedziałek - WOLNE

Wtorek - 17.00 - trening bramkarski

Wtorek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa - 10.00 - Sandecja (dres treningowy czarny Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Czwartek - 16.30 - Sandecja + trening bramkarski (dres treningowy granatowy, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 12.30 - Sandecja (dres treningowy granatowy, biała koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Sobota - 15.30 - mecz IV ligi z Tuchovią - wyjazd z Sandecji godz. 12.30

KADRA: Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Szarek Patryk, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Gniecki Nikodem, Nowakowski Bartosz, Nowak Maciej, Nowak Wiktor

Na mecz jedziemy w dresach czarnych Saller, czarne spodnie dresowe Saller, mamy ze sobą obuwie piłkarskie (lanki, korki) i dokument tożsamości!!!

.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 09.10 - 15.10)

Poniedziałek - WOLNE

Wtorek - 18.45 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa - 9.00 - Sandecja (dres treningowy czarny Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Czwartek - 11.00 - Sandecja (dres treningowy granatowy, czarne spodnie lub spodenki, czarne getry, woda)

Czwartek - 16.30 - trening bramkarski na Sandecji (Miczołek, Hajduk, Tokarz, Ciwiński, Jarosz)

Piątek - 10.00 - Sandecja (dres treningowy czarny Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 11.30 - rozruch na Sandecji (terma, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Niedziela - 14.00 - mecz IV ligi z Watrą - zbiórka Sandecji godz. 12.30

KADRA: Radliński Łukasz, Tomasik Kacper, Kuban Lukas, Gałecki Michał, Gęsior Bartosz, Straus Jonatan, Brzyski Tomasz, Korzym Maciej, Smoleń Kacper, Maślanka Hubert, Piszczek Filip, Nowak Wiktor, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Zawiślan Michał, Nowak Maciej, Brdej Konrad, Gniecki Nikodem

..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 02.10 - 08.10)

Poniedziałek - 17.00 - Sandecja - sparing wyrównawczy z JS Sandecja (dres trenigowy granatowy, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Wtorek - 18.45 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda) + basen (kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik)

Środa - 17.00 - Sandecja (dres treningowy czarny Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Czwartek - WOLNE

Piątek - 9.30 - Sandecja (dres treningowy czarny Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 12.30 - rozruch na Sandecji (terma, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Niedziela - 15.30 - mecz IV ligi z Tarnovią - wyjazd z Sandecji godz. 12.45

KADRA: Tomasik Kacper, Tokarz Szymon, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Szarek Patryk, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Gniecki Nikodem, Nowakowski Bartosz, Nowak Maciej, Grądziel Patryk, Nowak Wiktor, Maślanka Hubert

Jedziemy w białych koszulkach Saller, czarnych dresach Saller, czarnych spodniach dresowych!!!

Na rozgrzewkę zabieramy granatowe dresy Saller, mamy ze sobą dokument tożsamości i obuwie piłkarskie (lanki, korki)!!!

Poza kadrą:  Janczarzyk Dawid, Kuźma Szymon (kontuzje), Ruchała Artur (MLJS)


.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 25.09 - 30.09)

Poniedziałek - 18.30 - siłownia Gimnazjum nr 5 (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda) + basen

Wtorek - 17.30 - Sandecja + trening bramkarski (dres trenigwy granatowy, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa - 17.30 - Sandecja (dres treningowy granatowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Czwartek - 17.30 - Sandecja + trening bramkarski  (dres trenigowy czarny Saller, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 10.00 - Sandecja (dres trenigowy granatowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 11.00 - mecz IV ligi z Drwinią - zbiórka na Sandecji godz. 9.45

KADRA: Radliński Łukasz, Pietrzkiewicz Dawid, Kuban Lukas, Gałecki Michał, Gęsior Bartosz, Straus Jonatan, Danek Adrian, Cetnarski Mateusz, Smoleń Kacper, Maślanka Hubert, Piszczek Filip, Nowak Wiktor, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Zawiślan Michał, Cempa Jakub, Nowak Maciej, Kozak Bartosz

Nikodem Gniecki i Artur Ruchała (MLJS) reszta zawodników niestety poza kadrą

.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 18.09 - 24.09)

Poniedziałek - 17.30 - Sandecja + trening bramkarski (dres trenigowy granarowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Wtorek - 19.00 - siłownia Gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda) + basen

Środa - 10.00 - Sandecja (dres treningowy granatowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Czwartek - 18.15 - sala gimnazjum nr 5 (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, obuwie halowe, woda)

Piątek - 10.00 - Sandecja (dres trenigowy granatowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 13.00 - mecz IV ligi z Barciczanką - wyjazd z Sandecji godz. 11.15

KARDA: Pietrzkiewicz Dawid, Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Cempa Jakub, Nowak Maciej, Gniecki Nikodem, Gęsior Bartosz, Nowak Wiktor, Smoleń Kacper, Śliwa Mateusz, Ruchała Artur, Wojtarowicz Jakub, Potoniec Dawid, Szarek Patryk, Maślanka Hubert

Poza kardą: Nowakowski Bartosz, Janczarzyk Dawid, Kuźma Szymon, Szarek Andrzej

Na mecz jedziemy wszyscy busem w dresach czarnych Saller, na rozgrzewkę i na ławkę rezerwowych mamy dresy granatowe Saller! Mamy przy sobie dokument tożsamości oraz obuwie odpowiednie na grząską murawę!!!
..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 11.09 - 17.09)

Poniedziałek - 18.00 - Sandecja + trening bramkarski (dres trenigowy granarowy Saller, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Wtorek - 19.00 - siłownia Gimnazjum nr 5 (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda) + basen

Środa - WOLNE

Czwartek - 18.00 - Sandecja + trening bramkarski (dres treningowy czarny Saller, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 9.00 - Sandecja (dres trenigowy granatowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 11.00 - mecz IV ligi z Glinikiem - zbiórka na Sandecji godz. 9.30

KADRA: Łukasz Radliński, Kacper Tomasik, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Jonatan Straus, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Cempa Jakub, Nowak Maciej, Gniecki Nikodem, Gęsior Bartosz, Gałecki Michał, Nowak Wiktor, Smoleń Kacper, Śliwa Mateusz, Nowakowski Bartosz, Ruchała Artur, Potoniec Dawid

Poza kadrą: Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Kuźma Szymon, Janczarzyk Dawid, Maślanka Hubert


.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw Sandecji (tydzień 04.09 - 10.09)

Poniedziałek - siłownia + basen we własnym zakresie

Wtorek- 18.00 - Sandecja + trening bramkarski (dres trenigowy granarowy Saller, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa - WOLNE

Czwartek - 18.00 - Sandecja + trening bramkarski (dres treningowy czarny Saller, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 18.00 - Sandecja (dres trenigowy granatowy Saller, biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 9.30 - Sandecja (dres treningowy granatowy Saller, żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Niedziela - 16.00 - mecz IV ligi z Tymbarkiem - wyjazd z Sandecji godz. 13.30

KADRA: Dawid Pietrzkiewicz, Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Cempa Jakub, Nowak Maciej, Gniecki Nikodem, Gęsior Bartosz, Gałecki Michał, Nowak Wiktor, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Kasprzak Bartłomiej, Straus Jonatan, Basta Adrian

Poza kadrą: Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Śliwa Mateusz, Nowakowski Bartosz, Kuźma Szymon, Janczarzyk Dawid, Potoniec Dawid, Ruchała Artur

Na mecz jedziemy w dresach czarnych Saller, ewentualnie biała koszulka czarne spodenki, mamy ze sobą dokument tożsamości!
........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 28.08 - 03.09)

Poniedziałek - siłownia + basen we własnym zakresie

Wtorek - 18.15 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa - 17.00 - mecz PP z Amatorem Paszyn - zbiórka na Sandecji godz. 15.45 - przebieramy się, odprawa i jedziemy autami do Paszyna

KADRA: Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Nowakowski Bartosz, Nowak Maciej

Poza kadrą: Janczarzyk Dawid, Ruchała Atrur (MLJS), Gniecki Nikodem (MLJS)

Czwartek - 18.15 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 9.00 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 18.15 - rozruch + sfg dla chętnych na Sandecji

Niedziela - 17.00 - mecz IV ligi z Olimpią Pisarzowa - wyjazd z Sandecji godz. 15.00

KADRA: Tomasik Kacper, Tokarz Szymon, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Szarek Patryk, Cempa Jakub, Nowakowski Bartosz, Nowak Maciej, Gniecki Nikodem, Gęsior Bartosz, Gałecki Michał, Nowak Wiktor, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Kuźma Szymon

Poza kadrą: Janczarzyk Dawid (kontuzja), Potoniec Dawid (sprawy rodzinne), Szarek Andrzej (choroba), Śliwa Mateusz (sprawy rodzinne), Ruchała Artur (MLJS)

Jedziemy w dresach Saller czarno - granatowych, biała koszulka, mamy na rozgrzewkę dres granatowo - niebieski oraz dokument tożsamości do ewentualnej konfrontacji!!


.............................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 21.08 - 27.08)

Poniedziałek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Wtorek - siłownia + basen

Środa - WOLNE

Czwartek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 18.30 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 11.00 - mecz IV ligi z Popradem Muszyna na boisku głównym Sandecji - zbiórka na Sandecji godz. 9.45

KADRA: Tomasik Kacper, Tokarz Szymon, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Gęsior Bartosz, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Nowak Wiktor, Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Gałecki Michał, Nowak Maciej

Poza kadrą: Janczarzyk Dawid, Nowakowski Bartosz, Ruchała Atrur (MLJS), Gniecki Nikodem (MLJS)

 

Na zbiórkę przychodzimy w rzeczach prywatnych, dres granatowo niebieski na rozgrzewkę, mamy ze sobą dokument tożsamości!!


.........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 14.08 - 20.08)

Poniedziałek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Wtorek - 17.00 - mecz IV ligi z Limanovią - wyjazd z Sandecji godz. 15.00

KADRA: Tomasik Kacper, Tokarz Szymon, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Gęsior Bartosz, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Nowak Wiktor, Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Gniecki Nikodem, Nowakowski Bartosz

Poza kadrą: Nowak Maciej, Janczarzyk Dawid, Ruchała Artur

Środa - siłownia + basen we własnym zakresie

Czwartek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Piątek - 9.00 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 15.30 - mecz IV ligi z BKS Bochnia - wyjazd z Sandecji godz. 12.30

KADRA: Tomasik Kacper, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Nowak Wiktor, Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Gniecki Nikodem, Nowakowski Bartosz, Ruchała Artur

 

Poza kadrą: Nowak Maciej, Janczarzyk Dawid, Gęsior Bartosz, Gałecki Michał

Jedziemy w białej koszulce, czarnych spodenkach, dres granatowo niebieski na rozgrzewkę, mamy ze sobą dokument tożsamości!!

 

 


..........................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 07.08 - 13.08)

Wtorek - 19.00 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa - 18.30 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, ochraniacze, woda)

Czwartek - siłownia + basen we własnym zakresie

Piątek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Sobota - 16.00 - mecz IV ligi z Wolanią - wyjazd z Sandecji godz. 13.15

KADRA: Tomasik Kacper, Tokarz Szymon, Zawiślan Michał, Jarzębak Paweł, Potoniec Dawid, Wojtarowicz Jakub, Kozak Bartosz, Brdej Konrad, Gęsior Bartosz, Maślanka Hubert, Smoleń Kacper, Nowak Wiktor, Szarek Patryk, Szarek Andrzej, Cempa Jakub, Śliwa Mateusz, Nowakowski Bartosz

Poza kadrą: Nowak Maciej, Janczarzyk Dawid, Ruchała Artur

Jedziemy w koszulkach białych Saller oraz czarnych spodenkach Saller, zabieramy ze sobą dresy niebisko granatowe na rozgrzewkę, mamy ze sobą dokument tożsamości!!!


.............................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 31.07 - 06.08)

Wtorek - 19.00 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Środa - 18.30 - z Hartem w Tęgoborzy - zbiórka na Sandecji godz. 17.15

Czwartek - siłownia + basen we własnym zakresie

Piątek - 19.00 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 13.00 - sparing z Popradem w Rytrze - zbiórka na Sandecji godz. 11.15


.............................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 24.07 - 30.07)

Poniedziałek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Wtorek - siłownia + basen we własnym zakresie

Środa - wolne

Czwartek - 19.00 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, piłka, woda)

Piątek - 19.00 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 14.30 - sparing w Zawadzie z Popradem Muszyna - zbiórka na Sandecji godz. 13.15


..............................................................................................................................................................

!!! INFORMACJA !!!

Lista na mecze Ekstraklasy jest wysłana, zawodników rezerw zainteresowanych wyjazdem na mecz proszę o podejście do Pań do biura i odebranie wejściówek na mecz - trener Robert Kubiela
........................................................................................................................................................

PLANOWANE SPARINGI PRZED LIGĄ:

15.07 (sobota) godz. 14.00 - Barciczanka na boisku w Zawadzie

22.07 (sobota) godz. 18.00 - Witowice na boisku w Witowicach

29.07 (sobota) godz. 15.00 - Poprad Muszyna na boisku w Zawadzie

02.08 (środa) godz. 18.00 - Hart Tęgoborze na bousku w Tęgoborzy

05.08 (sobota) godz. do ustalenia - Poprad Rytro do ustalenia

09.08 (środa) godz. 18.00 - JS Sandecja do ustalenia

..............................................................................................................................................................

Harmonogram treningów zespołu rezerw (tydzień 17.07 - 23.07)

Poniedziałek - 18.30 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, woda)

Wtorek - siłownia + basen we własnym zakresie

Środa - wolne

Czwartek - 19.00 - Sandecja (żółta koszulka, czarne spodenki, czarne getry, piłka, woda)

Piątek - 15.00 - Sandecja (biała koszulka, białe spodenki, białe getry, woda)

Sobota - 18.00 - sparing w Witowicach z Viktorią - wyjazd z Sandecji godz. 16.15

Sponsorzy Partnerzy