ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA AKADEMIĄ - ProTrainUp

ProTrainUp - jest profesjonalnym narzędziem, które pozwala trenerom, akademiom i klubom piłkarskim na skuteczne zarządzania klubem...

Z SYSTEMU MOGĄ KORZYSTAĆ:

  • Kluby i Akademie piłkarskie - dzięki kontu klubowemu, koordynatorzy i zarząd klubu może nadzorować oraz wspierać pracę trenerów zatrudnionych w klubie, poprzez tworzenie systemu szkolenia online. Konto klubowe daje też możliwość sprawdzania postępów każdego zawodnika w klubie.
  • Trenerzy - otrzymują narzędzie do zarządzania pracą z drużyną. Statystyki, kreator rysunków i animacji, komunikator to tylko nieliczne z możliwości jakie daje ProTrainUp.
  • Rodzice - za kwotę 50zł otrzymuje wgląd do statystyk, harmonogramu treningów, informacji na temat trenera, danych antropometrycznych, kadry na mecze i turnieje, statystyk meczowych, wirtualnej szatni, obecności i wyników testów swojego dziecka. Dzięki temu jest w stanie na bieżąco monitorować postępy w karierze jego podopiecznego. Po każdym sezonie zawodnikowi generowana jest jego indywidualna karta osiągnieć i statystyk w klubie. To prowadzi do tego, że zawodnik wchodzi w profesjonalną karierę piłkarską z pełną historią swoich dotychczasowych osiągnieć.

Oprócz naszej Akademii z tegoż systemu korzystają m.in. KGHM Zagłębie Lubin, Korona Kielce, Pogoń Szczecin, czy też Zagłębie Sosnowiec.Poniżej prezentujemy materiał szkoleniowy na temat działania systemu ProTrainUp: