WIŚNIOWSKI

WIŚNIOWSKI - to ponad 25 lat kompetencji w branży budowlanej. Centrum technologiczno-produkcyjne firmy zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

Firma wytrwale realizuje swoje aspiracje i cele, którymi jest stały rozwój i osiągnięcie pozycji światowego lidera branży bram i ogrodzeń. Jest skoncentrowani na stałym rozwoju we wszystkich obszarach naszej działalności, w pełni zachowując odpowiedzialność społeczną.

Kadrę pracowniczą tworzą ludzie z pasją kreujący naszą wiarygodność i siłę przedsiębiorstwa. Bazują na doświadczeniu i optymalizacji procesów biznesowych. Praca jest dla nich wyzwaniem, które mobilizuje do większego zaangażowania i odwagi we wprowadzaniu zmian.

Wiśniowski wychodzi naprzeciw wyzwaniom. Zna rynek, a także wyznacza jego kierunki. Każdy proces i każde zadanie są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Potwierdzeniem jakości produktów są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE.

Firma chce podnosić standardy etyczne i zawodowe na coraz wyższy poziom. Pragnie dostarczać Klientom wartość w zgodzie z etyką zawodową i ze środowiskiem naturalnym, które jest dla nas źródłem inspiracji i zdrowia.

Z usług przedsiębiorstwa skorzystały już setki firm w całym kraju i poza jego granicami. Firma rozumie potrzeby swoich klientów i partnerów. Wspierając ich wiedzą i doświadczeniem oferują wysokiej jakości produkty oraz skuteczne rozwiązania osiągnięcia przewagi konkurencyjnej.

Wiśniowski koncentruje się na kompleksowej obsłudze klientów. Ich wartości to odpowiedzialność i uczciwość, które decydują o trwałości firmy i zaufaniu ze strony klientów i partnerów.

Wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników firmy są skorelowane z efektywnym zastosowaniem nowoczesnych technologii. Zapewnia to stały rozwój przedsiębiorstwa, poprawę technicznej funkcjonalności produktów oraz dostosowanie do norm i standardów.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

Tel. 18 447 71 11

Sponsorzy Partnerzy