ASYSTA PODCZAS MECZU SANDECJI W FORTUNA 1 LIDZE

Uprzejmie informujemy, iż w przypadku wyjazdu jednej z grup wiekowych na spotkanie Sandecji w celu asysty, liczba opiekunów nie może być większa niż 2. Jednocześnie zawiadamiamy, że dzieci w ramach asysty meczowej zajmują się eskortowaniem zawodników na boisko, podawaniem piłek i trzymaniem płachty w kształcie koła z logo Fortuna 1 Ligi (znajdującej się na środku boiska).


Kilka ważnych informacji:


1. Dzieci wyznaczone do asysty pojawiają się na stadionie w przy ulicy Kilinskiego 47 w Nowym Sączu najpóźniej półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania. Po czym zgłaszają się do Pana Krzysztofa Rosłońskiego (tel. 602 518 114).
2. Koło środkowe pojawia się na murawie najpóźniej 60 minut przed rozpoczęciem spotkania. Schodzi w momencie witania się zawodników i jest chowana za bandą LED obok ławki gości. W momencie, gdy zawodnicy schodzą na przerwę koło ponownie wychodzi na boisko, a kiedy zawodnicy wracają na drugą połowę jest ściągane ostatecznie.
3. Dzieci, które podają piłki w czasie meczu zostaną przeszkolone przez sędziego technicznego spotkania. Podczas meczu podający mają całkowity zakaz "zabawy" piłką. Ponadto są proszeni o zachowanie koncentracji, by w odpowiednim momencie reagować na boiskowe wydarzenia w sposób adekwatny do sytuacji.
4. Dzieci wyprowadzające zawodników na boisko ustawiają się w tunelu prowadzącym na murawę i tam czekają w gotowości. Jednocześnie proszone są o odpowiednie zachowanie. Po wyprowadzeniu zawodników schodzą z murawy i udają się na sektor C.
5. Podczas wypełniania obowiązków wynikających z asysty meczowej obowiązuje bezwzględny zakaz korzystania z telefonów komórkowych.
6. Wszelkiego rodzaju bagaż (również podręczny) należy pozostawić w autokarze lub u rodziców/opiekunów.
7. Ubiór asystentów musi być adekwatny do pory roku.
8. Minimalna ilość dzieci do asysty to 53 (25 do wyprowadzania, 12 do podawania piłek, 16 do koła środkowego).
9. Minimalny wiek dzieci do podawania piłek i koła środkowego to 11 lat.
10. Rodzice, których trenerzy nie wyznaczyli jako opiekunów, mają CAŁKOWITY zakaz przebywania w strefie szatni oraz murawy, ich miejsce jest na trybunach.