DRUŻYNA U-15: REMIS Z WISŁĄ KRAKÓW

W piątkowe popołudnie podopieczni Tomasza Szczepańskiego podzielili się punktami z Wisłą Kraków w ramach 10. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15. Bramki dla sądeczan zdobyli Eryk Szkred i Wojciech Oleksy.

- "Wyciągnięcie" wyniku z 0:2 na 2:2 po drastycznych zmianach personalnych, oraz ustawienia, dostarczyło licznie zebranym widzom wielu emocji i radości, ale, co najważniejsze, przyniosło efekt. Kolejny mecz pokazał że ogromnym zaangażowaniem i determinacją można zniwelować przewagę fizyczną i techniczną przeciwnika. Cieszą zmiany i wkład rezerwowych w końcowy wynik. To kolejny pozytyw dzisiejszego meczu – przyznał po spotkaniu szkoleniowiec, Tomasz Szczepański.

W tabeli grupy D sądeczanie zajmują drugą pozycję za lubelskim Motorem, do którego tracą 3 punkty. Jedno oczko mniej ma „Biała Gwiazda”, lecz musi ona jeszcze rozegrać jeden zaległy mecz.

Nawiązując do wydarzeń, które miały miejsce na trybunach obiektu przy ul. Kilińskiego 47, informujemy, iż Miejski Klub Sportowy „Sandecja” S.A. dołożył wszelkich starań, aby ten mecz był rozegrany w jak najbezpieczniejszych warunkach. Niestety zachowanie zaprezentowane przez grupkę kilku nastolatków wśród publiczności jest godne potępienia. Klub MKS SANDECJA S.A. odcina się od takich zachowań, jednocześnie zapewniając, że w przyszłości będzie starał się, aby podobne ekscesy nie miały miejsca.

Sponsorzy Partnerzy